fajniesiesklada

MOCKloc - Strefa Lego Hero Factory

mockloc
fajniesiesklada

MOCKloc - Strefa fanów Hero Factory

Witajcie klockowi bohaterowie!

Bądźcie gotowi na podróż do starych czasów składanych klockowych figurek. Mam wielką przyjemność zaprosić was na pierwszą w Polsce, o ile nie na świecie, strefę fanów Hero Factory!

Na strefie pojawi się sporo autorskich budowli, zestawów oraz wszelakich (nie koniecznie klockowych) gadżetów powiązanych z serią Hero Factory.

Planowane są również inne mniejsze aktywności na strefie jak możliwość obejrzenia kilku odcinków serialu razem z innymi członkami wydarzenia.

Kilka słów od wystawcy:

Cześć wszystkim!

Nazywam się Igor. Od ponad roku tworzę klockowe treści w internecie pod ksywką MOCKloc, głównie związane z opisywaniem wszelkich ciekawych zagadnień ze świata klocków. Aktualne mój kanał obraca się w większości na serii Hero Facotry, pragnę podzielonych się innymi miłością do tej specyficznej serii lego dlatego w śród wielu AFOlLi jestem aby przybliżyć wam stare klockowe składane figurki.

LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności

Moje social media: