fajniesiesklada

Klaudio – Strefa LEGO Ninjago

klaudio
fajniesiesklada

Klaudio – Strefa fanów Ninjago

Witajcie, wojownicy Ninja! Przygotujcie się na niezapomnianą podróż we wspomnieniach z PIERWSZĄ w Polsce (o ile nie na świecie) strefą zrobioną przez fana w klimatach Azjatyckich dla fanów duńskich klocków związanych z naszymi dzielnymi ninja.  

Atrakcje na pierwszej strefie dla fanów LEGO Ninjago w Polsce:

Moja wielka kolekcja figurek składająca się z ponad 400 figurek (w tym unikaty!)

Własne makiety na podstawie poszczególnych sezonów serialu

Specjalne przygotowane fotografie na płótnie – coś dla fanów pstrykania fotek

Ścianka Foto oraz Cosplay’erzy w strojach Ninjago – ludzie, którzy z pasją i własnymi strojami przyjadą na event w celach wspólnej zabawy ze wszystkimi uczestnikami. Podczas wydarzenia będzie można zdobyć upominek w ramach gry terenowej. 

  

To nie wszystko – czeka Was o wiele, wiele więcej ! 

Kilka słów od wystawcy:

Cześć!

Jestem Klaudio – twórca internetowy oraz YouTuber.

Swoją przygodę w Social Mediach zacząłem w 2015 roku wraz z fanpage’m oraz kanałem, który był rozwijany przez lata dla fanów starych i nowych kreskówek ze stacji telewizyjnej – Cartoon Network. Jako, że jedną z kreskówek na tej stacji było właśnie Ninjago to ta produkcja stała się główną częścią mojej dalszej działalności przez następne lata. Obecnie wszystko co związane z klockami zdominowało moje Sociale. Tworzę materiały rozrywkowe i podróżnicze. 

Moim marzeniem było w przyszłości zrobić coś naprawdę mocnego od fana dla fanów Ninjago.

LEGO® to znak towarowy należący do Grupy LEGO. Nie jesteśmy powiązani z LEGO. LEGO nie uczestniczy w żaden sposób w naszej działalności, ani nie ponosi za tę działalność odpowiedzialności

Moje social media: